X
X
X
X

Opencart Scriptler

HomepageSoftware ServicesOpencart Scriptler

Opencart Scriptler

Full Responsive Multilanguage
Opencart 3x Mobilya Aksesuar Full Paket

Opencart 3x Mobilya Aksesuar Full Paket

1.500
Full Responsive Multilanguage
Opencart 3x Fashion v3 Tema Full Paket

Opencart 3x Fashion v3 Tema Full Paket

1.500
Full Responsive Multilanguage
Opencart 3.x Çeşit Market Tema Full Paket

Opencart 3.x Çeşit Market Tema Full Paket

1.500
Full Responsive Multilanguage
Opencart 3.x Ayakkabı Satış Full Paketi

Opencart 3.x Ayakkabı Satış Full Paketi

1.500
Full Responsive Multilanguage
Opencart 3.x İç Çamaşır Satış Full Paketi

Opencart 3.x İç Çamaşır Satış Full Paketi

1.500
Full Responsive Multilanguage
Opencart 3.x Giyim Butik Full Paketi

Opencart 3.x Giyim Butik Full Paketi

1.500

Pay One Time

Upload Your Own Hosting

Use it For Life!

1 2

Frequently Asked Questions

Do I have to pay every year?

All our software is licensed domain-wide and is available for a lifetime of use. That's why you pay for one time.

Do you make install?

The installation process is very easy. It does not have extreme and complex operations. There are instructions in the setup file. If you want us to do the installation process, this is done at an additional cost.

I Can it install on different domains?

Our software is licensed as a domain, you need to buy the product again for each domain. The ordered script is licensed to the domain specified in the order. After the script installation is complete, no domain changes are made.

Can I change my license later?

Licenses past 1 month from the order date are not changed. However, we can change the extension of the same domain as you like. For example: .net will then change to .com.

I Can upload my own server?

Of course. However, your hosting service must meet the "server requirements" specified on the product introduction page.

Are you provide technical support?

We provide technical support for any problems, errors or disruptions that may be associated with the standard operation of our products. Apart from that, you need to get paid support for all the issues.

How long will it be delivered?

Orders made by credit card are automatically confirmed and your account is defined. Orders paid by bank transfer are approved within the same day.

How is delivery made?

Once your order is confirmed, your download link is automatically defined for your customer account.

Do you accept payment by Credit Card?

Of course. You can pay all your payments by credit card.

Can I pay as a bank transfer?

Of course you can. All you have to do is to select the payment option during the order as Bank Transfer.

Do you make additional modules and arrangements?

Special requests are made with a fee. Please contact us in this regard.

Do you make refund?

Unfortunately. Our software is domain-licensed and is in the form of file delivery and is non-refundable. For this reason, please examine our demo presentations in detail.

Can I run the software in a subfolder or subdomain?

You can run our software in the subfolder of your site. But you can not operate it as a subdomain. A license can be defined either as a subdomain or as a main domain. In addition, dragging / dropping is sufficient to move from the subdirectory to the main directory.

Hiç şüphesiz E-Ticaret günümüzde en çok kazanç getiren sektörlerden biridir. Üstelik Opencart gibi CMS servisleri E-Ticaret için ihtiyacınız olan site kurulumunu çok daha kolay bir hale getirmektedir. Bu doğrultuda yazımızda Opencart tema yükleme nasıl yapılır sorusunu yanıtlayacağız ve E-Ticaret dünyasına adım atmanızı kolaylaştıracağız. Nitekim son derece pratik bir işleyişe sahip olan Opencart’ın tema yükleme açısından da korkacağınız bir yönü olmadığını hemen belirtelim.
Opencart’a tema yüklemenin zorluğu büyük ölçüde temanızın ne kadar karışık olduğuna bağlıdır. Ancak bu noktada hemen belirtmek gerekir ki kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. FTP istemcinizi kullanarak temanızı yüklemeniz mümkündür. Buna ek olarak Opencart 3.x versiyonuyla birlikte admin paneline yeni özellikler eklendiğini de söyleyebiliriz. Nitekim firmanın geliştirdiği özelliklerden biri de temaların da dahil olduğu blok yönetimidir. Bu ufak bilgilendirmeleri yaptıktan sonra Opencart tema yükleme işlemini nasıl yapabileceğinize adım adım bakabiliriz.

Opencart Tema Satın Alma Nasıl Yapılır?

Opencart Tema Satın Alma Nasıl Yapılır? Tema yükleme işlemine başlamak için öncelikle doğal olarak bir temaya sahip olmanız gerekir. Bu noktada Domain Merkezi olarak sizlere son derece kapsamlı bir web tasarım desteği sunduğumuzu belirtmek isteriz. Son derece işlevsel Opencart temalarımızdan yararlanarak E-Ticaret dünyasına adım atabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz takdirde temanızın yükleme ve kurulum işlemlerini de ekibimizle birlikte gerçekleştirmekteyiz. Satın alma seçeneğine ek olarak internette bulabileceğiniz ücretsiz temalar da mevcuttur. Ancak ücretsiz temalarda yapabileceğiniz değişikliklerin son derece sınırlı olduğunu vurgulamak gerekir. Bu nedenle markanızın ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek bir tema bulmak kolay değildir. Yine de Opencart platformundan ilk kez yararlanmayı düşünüyorsanız ücretsiz temaları denemek öğrenme aşamasında sizin için çok iyi bir çözüm olmayabilir.

Opencart Tema Yükleme Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz yolları takip ederek Opencart siteniz için tema satın alır ya da ücretsiz olarak bir tema edinebilirsiniz. İndirdiğiniz tema bilgisayarınıza zip dosyası şeklinde iner. Bu zip klasörü içerisinde admin image, catalog ve system isimlerinde 4 farklı klasör daha yer alır. Bu dosyaları zip dosyasından çıkararak işleme başlayabilirsiniz:

Eski Opencart Sürümlerinde Tema Yükleme Nasıl Yapılır?

Opencart her ne kadar yaygın kullanıma sahip bir E-Ticaret platformu olsa da yönetim panelinin biraz karmaşık olduğunu ifade etmek gerekir. 3.x sürümünde pek çok sorun giderilmiş olsa da eski sürümleri kullanmaya devam eden girişimcilerin tema yükleme işlemi sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşması muhtemeldir. Tema yükleme işlemi genel olarak farklılık arz etmese de yapmanız gereken ilave birtakım işlemler söz konusudur. Eğer eski bir OpenCart sürümü kullanıyor ve tema yüklemede sorun yaşıyorsanız şu adımları deneyin;


Top