X
X
X
X

Ajans Scriptleri

HomepageSoftware ServicesAjans Scriptleri

Ajans Scriptleri

Full Responsive Multilanguage
Workreap – Freelance Marketplace WordPress Theme

Workreap – Freelance Marketplace WordPress Theme

170
Full Responsive Multilanguage
Unbound – Business Agency Multipurpose Theme

Unbound – Business Agency Multipurpose Theme

170
Full Responsive Multilanguage
Total – Responsive Çok Amaçlı WordPress Teması

Total – Responsive Çok Amaçlı WordPress Teması

170
Full Responsive Multilanguage
Tijarah – Digital Marketplace WooCommerce Teması

Tijarah – Digital Marketplace WooCommerce Teması

170
Full Responsive Multilanguage
TheFox | Responsive Çok Amaçlı WordPress Teması

TheFox | Responsive Çok Amaçlı WordPress Teması

170
Full Responsive Multilanguage
The SEO – Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Teması

The SEO – Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Teması

170

Pay One Time

Upload Your Own Hosting

Use it For Life!

1 2

Frequently Asked Questions

Do I have to pay every year?

All our software is licensed domain-wide and is available for a lifetime of use. That's why you pay for one time.

Do you make install?

The installation process is very easy. It does not have extreme and complex operations. There are instructions in the setup file. If you want us to do the installation process, this is done at an additional cost.

I Can it install on different domains?

Our software is licensed as a domain, you need to buy the product again for each domain. The ordered script is licensed to the domain specified in the order. After the script installation is complete, no domain changes are made.

Can I change my license later?

Licenses past 1 month from the order date are not changed. However, we can change the extension of the same domain as you like. For example: .net will then change to .com.

I Can upload my own server?

Of course. However, your hosting service must meet the "server requirements" specified on the product introduction page.

Are you provide technical support?

We provide technical support for any problems, errors or disruptions that may be associated with the standard operation of our products. Apart from that, you need to get paid support for all the issues.

How long will it be delivered?

Orders made by credit card are automatically confirmed and your account is defined. Orders paid by bank transfer are approved within the same day.

How is delivery made?

Once your order is confirmed, your download link is automatically defined for your customer account.

Do you accept payment by Credit Card?

Of course. You can pay all your payments by credit card.

Can I pay as a bank transfer?

Of course you can. All you have to do is to select the payment option during the order as Bank Transfer.

Do you make additional modules and arrangements?

Special requests are made with a fee. Please contact us in this regard.

Do you make refund?

Unfortunately. Our software is domain-licensed and is in the form of file delivery and is non-refundable. For this reason, please examine our demo presentations in detail.

Can I run the software in a subfolder or subdomain?

You can run our software in the subfolder of your site. But you can not operate it as a subdomain. A license can be defined either as a subdomain or as a main domain. In addition, dragging / dropping is sufficient to move from the subdirectory to the main directory.

İnternet çağı olan günümüzde web sitesi olmayan kurumlar artık faaliyetlerini yürütmekte yetersiz kalıyor. Bu nedenle web sitesi kurmak işletmeler için zaruri bir hal aldı. Ancak sanal dünyadan işletmenize açılan bir kapı olacak bu siteyi kurmakta, oldukça uzmanlık istiyor. Ya da web site yapımında uzman olan kişilerin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Hazır firma sitesi ile artık bu durum sorun olmaktan çıktı. İşletmelerinize ait web sitesi kurmak sanıldığı kadar zor ve karmaşık bir konu olmaktan çıkıyor. Şık görüntüsü ve fonksiyonel kullanımıyla internet dünyasında bir şubenizin bulunmasını sağlayacak siteyi, hazır siteler sayesinde çok rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Kurumsal web site ihyacı için çok farklı yazılım ve tasarım seçenekleri ile internette karşılaşmak mümkün ancak yapılan araştırmalar, işletmelerin en çok memnun kaldığı web site yazılımı ve tasarımı konusunda hazır sitelerin açık ara önde olduğunu gösteriyor. Kurumsal firma sitesi, işletmenizin faaliyetlerini ortaya koymak ve hemen tamamı internet kullanıcısı olan hedef kitlenize ulaşmak için büyük avantaj sağlıyor.

Kurumsal firma sayfalarının sağladığı katkılar, kurumların prestijini artırmakta da önemli bir parametre olarak görülüyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, web sitesi bulunmayan kurumsal firmalara internet kullanıcılarının çok fazla itibar etmediği görülüyor. Bu nedenle web sitenin sadece işletmelerin faaliyetlerini artırmada önemli bir katkısı olduğunu söylemek yeterli olmaz. Çünkü web sayfası bulunmayan işletmelerin mevcut potansiyelleri de dolaylı olarak törpüleniyor ve itibar kayıplarına neden oluyor.

Peki kurumsal firmanız için kurulacak web siteniz yapacağınız adımlar nedir diye merak ediyorsanız, en pratik yolu öncelikle web sitenizi açmaktır. Daha sonra ise en pratik şekilde web sitenizi faaliyete geçirmek için en iyi hazır web sitesi paketini satın alarak sitenize kurdurmaktır.

Hazır kurumsal web sitesinin avantajlarından yararlanmak ise bundan sonra başlamış oluyor. Öyle ki kolay kullanım imkânı, fonksiyonel ve şık tasarımı ile web sitenize sahip oluyorsunuz. Bir diğer önemli ve hatta gözle görülmeyen en önemli kısmı ise, Google gibi arama motorlarının seveceği tarzda kodlama (seo) ile uzman eli değmiş bu hazır siteler ile çok daha rahat şekilde hedef kitlenizle internet üzerinden bağlantı kurma imkânı yakalayabilirsiniz.


Top